Deze website maakt gebruik van cookies.

Zes vragen aan...

De VNPF stelt iedere week zes vragen aan een van de programmeurs van onze leden.

Wie zijn ze, wat was hun eerste concert en waar zijn zij het meest trots op?

Lees meer over de volgende programmeurs:

Frank Satink 
Metropool (Hengelo)

Lisa de Jongh 
Patronaat (Haarlem)

Camiel le Rutte 
Melkweg (Amsterdam)

Ruud Lemmen 
013 (Tilburg)
WOOHAH! (Tilburg)

Robert Meijerink 
Doornroosje (Nijmegen)
Merleyn (Nijmegen)
Eurosonic Noorderslag (Groningen)

Anne Marijn Meyer 
FLUOR (Amersfoort)

Peter Weening 
Vera (Groningen)

Kees van den Berg 
NIEUWE NOR (Heerlen)

Leontine de Reede
Gebr. de Nobel (Leiden)

Max van Bossé
Paradiso (Amsterdam)

Guy van Hulst
TivoliVredenburg (Utrecht)

Harry Hamelink
Motel Mozaïque (Rotterdam)

Erik Delobel
Hedon (Zwolle)

Ilana van den Berg
Sugarfactory (Amsterdam)

Marijn de Valk
LuxorLive (Arnhem)

Gilly Verrest
Gebouw T (Bergen op Zoom)

Ivo Cooymans
Willem Twee (Den Bosch)

Lotte Lammers
Duycker (Hoofddorp)

Masja Schimscheimer
De Vorstin (Hilversum)

Stephan Maaskant
Rotown (Rotterdam)

Helma Wiebrecht
P60 (Amstelveen)

Sjors Kiewiet
Het Bolwerk (Sneek)

Marjolein Kooijman
De Groen Engel (Oss) 

Frank van den Berg
Manifesto (Hoorn)
P3 (Purmerend)

Ofra Beenen
Bibelot (Dordrecht)

Vincent Kruger
De Flux (Zaandam)

Henk Koolen
Paard (Den Haag)

Marco Roelofs
De Effenaar (Eindhoven)

Arie Verstegen
Boerderij (Zoetermeer)

Jan Hiddink
WORM (Rotterdam)

Eduard Versteege
EKKO (Utrecht)

Gijs de Louw
De Pul (Uden)

Frank Harthoorn
Podium 't Beest (Goes)

Maud Schlössels
Poppodium Volt (Sittard)

Bart Drost
Poppodium Underground (Lelystad)

Johan Hauser
Grenswerk (Venlo)

Waldo Volmer
Gigant (Apeldoorn)

Yvonne van den Berg
De Oosterpoort (Groningen)

Tim van Dorp
De Kroepoekfabriek (Vlaardingen)

Wietze Meetsma
Neushoorn (Leeuwarden)

Gerben Roskam
So What! (Gouda)

Leon van Rijnsbergen
Baroeg (Rotterdam)

Michelle Kuypers
O.a. North Sea Jazz & So What's Next?

Daisy Oosterbaan
Atak (Enschede)

Claudia Raven
DUCOS Productions (Rotterdam)

Lévi Smulders
De Helling (Utrecht)

Bart Jansen
MEZZ (Breda)

Ingo Dassen
Muziekgieterij (Maastricht)

Desiree Bellaard
CAPSLOC (Capelle aan den IJssel)